Bu sayfa : 980298 kez ziyaret edilmiştir.
04 Şubat 2013

Çalışmalarımız Aralıksız Devam Ediyor
Hafta sonunu Kilis’te geçiren Milletvekilimiz Ahmet Salih DAL bazı temaslarda bulundu. Musabeyli teşkilatını ziyaret edip toplantı yapan Sayın DAL, Musabeyli ilçesinde yerel seçim için startı verdi. İl Başkanlığı dönemindeki tecrübelerini paylaşan Milletvekilimiz, Musabeyli teşkilatını seçim çalışmaları için bilgilendirdi.

Musabeyli’deki temaslarına Kaymakamlık ile devam eden Sayın DAL, Musabeyli Kaymakamı Sayın Mehmet Ali ÖZTÜRK’ü ziyaret etti. Musabeyli’nin mevcut sorunları hakkında çözüm önerilerini paylaşarak yapılabilecek projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Kaymakamlık ziyaretinden sonra Milletvekilimiz Ahmet Salih DAL, Belediye Başkanımız M. Abdi BULUT, Musabeyli Kaymakamımız Mehmet Ali ÖZTÜRK, İl Başkanımız Reşit POLAT ve partililerle birlikte Şenlikçe köyünde yemek programına katıldı. Köy halkı ile sohbet eden Sayın DAL, köy halkına hükümetimizin yatırımlarını anlattı ve köyün sıkıntılarının en kısa sürede çözülebilmesi için elinden geleni yapacağını belirtti. Köy halkı, hükümetimizin yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını sohbet esnasında dile getirdiler.

Sayın DAL, partimizin 3 Şubat Pazar günü gerçekleştirilen İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı. Toplantıda Kilis HAS Parti teşkilatının, AK Parti’ye katılması üzerine gücümüze güç katıldığını belirten Sayın DAL, memnuniyetini dile getirdi.

Toplantı sırası ve sonrasında da Muhtarlar Derneği Başkanımız Mehmet ÜNLÜKAHRAMAN ve birçok Muhtarımızla da görüş alışverişinde bulunuldu.


Bu haber : 3050 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951507 kez ziyaret edilmiştir.