Bu sayfa : 980553 kez ziyaret edilmiştir.
18 Mart 2013

Çanakkale Zaferinin 98.Yılı Kutlu Olsun
 

 

Çanakkale Deniz Zaferi tarihin akışını değiştiren, bağımsızlığı uğruna canını vermekten çekinmeyen milletimizin kahramanlık destanıdır. Çanakkale Savaşları, milletimizin zamanın en güçlü ve donanımlı ordularına karşı, elinde sadece inanç, vatan sevgisi, dayanışma, birlik ve beraberlik duyguları olan bir milletin gerçekleştirdiği büyük bir mücadeledir.

 

Bu mukaddes vatan topraklarının korunması ve bayrağımızın dalgalanması için birlik, beraberlik ve bütünlük içinde verilen mücadele idrak edilmeli, gençlerimize de bu bilinci aktarmayı bir borç bilmeliyiz.

 

Dün olduğu gibi bugün de sahip olduğumuz en büyük değer, bu milletin cesaret ve iradesidir. Çanakkale Zaferi, bizim geleceğimizin en güçlü ilham kaynaklarından biridir. Aynı kararlılıkla, daha demokratik ve daha çağdaş bir Türkiye için mücadele etmeye devam edeceğiz.

 

Bu duygularla, Çanakkale Zaferi’nin 98. yıldönümünü kutluyor; bugünlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanın bölünmez bütünlüğü ve milletimizin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyorum.


Bu haber : 2631 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951762 kez ziyaret edilmiştir.