Bu sayfa : 980498 kez ziyaret edilmiştir.
13 Mart 2013

Özveri İle Çalışam Tüm Sağlık Çalışanlarının Tıp Bayramını Kutluyorum
 

 

Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı: 

“Sağlık hizmetleri devletin en öncelikli sorunları arasında yer almaktadır. Sağlık hizmetleri alanında yürütülen çalışmalar ülkelerin kalkınmışlığı açısından önemli bir göstergedir. Sağlık alanında dünya standartlarını yakalamak, sahip olduğu insan gücünün ve genç nüfusun sağlığını korumak, ülke olarak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

 

Sağlık hizmetlerin en üst seviyeye çıkartılması ve toplum sağlığının güvence altına alınması sosyal devlet anlayışının gereği olarak benimsenmiştir. Bu bakımdan gerek ülkemizde gerekse ilimizde sağlık alanında önemli çalışmalar yapılmış ve yapılmaya devam edilmektedir. Vatandaşlarımız da bu hizmetlerden daha etkin bir şekilde yararlanmaktadırlar.

 

Ülkemiz tıp alanında dünyada yaşanan gelişmelerin gerisinde kalmadığı gibi, hekim ve sağlık çalışanlarımız da sürekli kendilerini yenileyerek geliştirmişlerdir. Bu bakımdan ülkemizin dört bir yanında görevlerini yerine getiren tüm sağlık çalışanlarına kolaylıklar diliyorum.

           Bu duygu ve düşüncelerle; sağlık hizmetlerinin her alanında fedakârca çalışan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlar, başarılı çalışmalarının devamını dilerim.”


Bu haber : 3110 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951707 kez ziyaret edilmiştir.