Bu sayfa : 980565 kez ziyaret edilmiştir.
13 Mart 2014
Sosyal devlet anlayışının en önemli özelliklerinden birisi, tüm vatandaşlara, zamanında ve yeterli sağlık hizmetinin sunulmasını sağlayabilmektir. Verilen sağlık hizmetlerinin gelişmiş ülkelerdeki yaşam standartları seviyesine çıkartılmasında, başta doktorlarımız olmak üzere, tüm sağlık personelimize önemli görevler düşmektedir.

Ülkemiz genelinde yürütülen Sağlık Bakanlığının, Sağlıkta Dönüşüm Projesiyle bu alanda önemli mesafeler alındığını hepimiz görmekteyiz. Sağlık alanında daha çok kaynak ayırmaya devam eden ve bugüne kadar gerçekleştirilen yatırımlarla ülkemizin dört bir yanına ulaşabilmeyi başaran hükümetimiz vatandaşlarımızın da takdirini kazanmaya devam etmektedir.

AK Parti iktidarı olarak çalışmalarımız devam etmekte ve aynı zamanda sağlık hizmet kalitesinin de en iyi seviye gelmesi için mücadele etmekteyiz.

 

Toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına hizmet veren, Ülkemizin her noktasında yılmadan çalışan tıp camiasının değerli tüm çalışanlarının, 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.


Bu haber : 1773 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951774 kez ziyaret edilmiştir.