Bu sayfa : 980465 kez ziyaret edilmiştir.
17 Mart 2014
Yaşlılarımız, tecrübeleri ile bugünlerimize ışık tutan, kültürümüzü yarınlara taşımamızı sağlayan hayatımızın en kıymetli değerleridir. Bir milletin geçmişi ile geleceği arasındaki köprü ne kadar sağlam olursa geleceği de o kadar güçlü olur.

Bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamlarını sürdürmelerini sağlamak hepimizin öncelikli görevleri arasındadır. AK Parti olarak, siyasi hayata başladığımız günden bu yana, yaşlılara özel bir ilgi göstermekteyiz.

Türkiye’de ilk defa bir siyasi parti olarak yaşlılarla ilgili “Yaşlılar Koordinasyon Merkezi” oluşturulmuştur. AK Parti Yaşlılar Koordinasyon Merkezi olarak yaşlılarımıza yönelik toplumsal sorun olacak konularda çözüm arayışı aranmakta ve yaşlılarımıza bire bir ulaşarak sıkıntılarını gidermek, düzenlenen etkinliklerle keyifli vakit geçirmeleri ve sosyal hayata katılımlarını sağlamaya çalışmaktayız.

Ayrıca icraatlarımız arasında, %70’den fazla özürlü olanların ve 65 yaş aylığı alan 85 yaş üstündeki vatandaşlarımızın maaşları evlerinde ödenmesi sağlandı. Bunun yanında, özürlü ve yaşlı aylığı alan on binlerce vatandaşımıza tahakkuk ettirilen borçlar silinmiştir. Bu ve benzeri birçok iyileştirme hükümetlerimiz döneminde hayata geçirilmeye devam edilecektir.

            Bu duygu ve düşüncelerle Yaşlılar Haftası’nı kutluyor, kendilerine sağlıklı, hayırlı, uzun ömürler diliyorum.


Bu haber : 1890 kez izlenmiştir

Yorumlar


bakkalsevdim@hotmail.com | 20 Nisan 2014 00:39

seni seviyoruz ve herzaman akp nin arkasındayız


gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951674 kez ziyaret edilmiştir.