Bu sayfa : 980877 kez ziyaret edilmiştir.
11 Ağustos 2014
 

10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL, yeni Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN için tebrik mesajı yayınladı.

 

 

Milletvekili DAL, Cumhurbaşkanını ilk kez halkın seçtiğini belirterek, “Cumhuriyet tarihimizin en büyük demokrasi reformunu gerçekleştirdik.” dedi. Cumhurbaşkanı seçimlerinin geçmişte hep krize dönüştüğünü belirten DAL, vesayet odaklarının ve karanlık güçlerin belirlediği kişinin değil, halkın gönlünden geçen kişinin Cumhurbaşkanı olduğunu söyledi.

Sayın DAL, “Yaklaşık 12 yıldır Türkiye’ye ve dünyadaki tüm mazlumlara yaptığı hizmetlerle Cumhurbaşkanlığını fazlasıyla hak eden Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, sadece kendisine oy verenlerin değil, 77 milyonun Cumhurbaşkanı olacaktır.” dedi. 

Geçmişteki tartışma ve kavgaları geride bırakıp 77 milyon insanımızın bir ve beraber olarak yeni Türkiye’yi daha da yükseklere çıkaracağına inancının tam olduğunu belirten Milletvekili DAL, tüm AK Parti teşkilatına ve Kilis halkına seçimlerde gösterdikleri üstün çabadan dolayı minnettar olduğunu söyledi.


Bu haber : 1702 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 952086 kez ziyaret edilmiştir.