Bu sayfa : 980336 kez ziyaret edilmiştir.
13 Ağustos 2014
 

Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan partimiz Türk demokrasi tarihinde çok önemli bir dönüm noktası olmuştur.  Ak Parti, bir siyasi parti olarak parti içi demokrasi, millet iradesine saygınlık, siyasi ahlak gibi kavramları Türk siyasi hayatına yeniden kazandırmıştır.

 

 

Partimiz kurulduğu günden bugüne kadar, Cumhuriyet tarihinde eşine az rastlanır şekilde başarısını her seçimde yükselterek milletle kucaklaşmayı bilmiştir. “Her şey Türkiye için” sloganı ile kurulan AK Parti, aradan geçen 13 yıl boyunca mazlumun yanında, zalime karşı dik bir duruş sergilemiştir.

AK Parti aradan geçen 13 yıl boyunca ekonomiden sağlık hizmetlerine, eğitimden dış politikaya kadar her konuda milletimizin başını öne eğdirmeden, sadece milletimizden aldığı güçle hareket etmiştir. Ak Parti ayrıca Türkiye’de en çok genç ve kadın üyeye sahip olma özelliğini de elinde bulundurmaktadır.

Partimiz günümüzde de, toplum olarak geleceğimize güven ve huzurla bakabilmemizin en güçlü teminatıdır. Cumhuriyetimizin 100. yılı olan 2023’te Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedefler doğrultusunda Türkiye, ekonomisiyle, teknolojisiyle, demokrasi ve özgürlükleriyle dünyanın gelişmiş ilk 10 ülkesi arasında yer alacaktır. Eğitimde, sağlıkta ve ekonomide yapılan tüm reformların yanında dış politikadaki saygınlığımız, bunun açık bir göstergesidir.

AK Parti’nin 13. kuruluş yıldönümünü kutlarken, desteklerini bizlerden hiçbir zaman esirgemeyen Aziz Milletimize, teşkilat kademelerimizde görev yapan bütün parti mensuplarımıza ve tüm yol arkadaşlarımıza minnet ve şükran duygularımızı bir kez daha ifade etmek istiyorum. 13. kuruluş yıldönümümüzün ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.


Bu haber : 1378 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951545 kez ziyaret edilmiştir.