Bu sayfa : 980319 kez ziyaret edilmiştir.
20 Mayıs 2015
AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

DAL, mesajında şunları söyledi: "19 Mayıs, Milletimizin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının inanca dönüştüğü tarihin adıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak basmasıyla oluşan milli mücadele ruhu, kısa sürede tüm yurda yayılarak, bir milletin direniş destanına dönüşmüştür.

Bu önemli tarihi dönüm noktasının hafızalarımızdaki yerini her yıl yeniden hatırlayıp birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmeli, gençlerimize anlatmalı ve ortak bilincimiz olarak sürekli canlı tutmalıyız.

Yarının yetişkinleri olan gençlerimize; mutlu, huzurlu ve donanımlı olmaları için her türlü desteğin verilmesi, iyi yetişmeleri konusunda önlerine çıkan sorunların giderilmesi hepimizin görevi olmalıdır.

Gençlerimiz, dün olduğu gibi bugün de, atalarının canları pahasına koruyup kendilerine emanet ettiği vatan topraklarını yine aynı kararlılıkla koruyacak, bağımsızlığımızdan asla ödün vermeyecektir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını ve gazilerimizi saygı ile anıyor,  şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.”


Bu haber : 1166 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951528 kez ziyaret edilmiştir.