Bu sayfa : 980525 kez ziyaret edilmiştir.
18 Mayıs 2013

19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun
 

Kurtuluş Savaşımızın Büyük Önderi Atatürk’ün kurtuluş mücadelesinin bir meşalesi olarak; Samsun’a çıkışının 94.yıl dönümünü kutluyoruz. Bugünün milletimizin gençlerine, Büyük Önder Atatürk tarafından bayram olarak armağan edilmesi onlara verdiği değerin kanıtıdır.

 

Tüm olumsuzluklara rağmen Gazi Mustafa Kemal ve kahraman silah arkadaşları tarafından verilen onurlu mücadele sonucunda büyük fedakârlıklarla kurulan Türkiye Cumhuriyeti, gençlerimize emanettir.

 

Ülkenin içinde bulunduğu kötü durumda da yine umudunu kaybetmeyerek, "Milletin bağımsızlığını, yine milletin azim ve kararının kurtaracağına" inanan Ulu Önder, Samsun’dan başlayarak bütün ülkeye yayılan bu büyük mücadelenin önderi olmuştur. Bu değerli emaneti korumak, gençlerimize en iyi şekilde aktarmak bizlerin görev ve sorumluluğundadır.

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.


Bu haber : 3136 kez izlenmiştir

Yorumlar


Hasan Bitken | 20 Haziran 2013 11:35

Kilis Şehit ve Gazi Aileleri Yrd.ve Day.Derneği üyelerinin yararına hazırlamış olduğumuz Takı-Tasarım ve El sanatları SODES Projesi Kalkınma Bakanlığınca kabul edilmiş ve Ekrem Çetin ÇATOM binasında Tamamlanmıştır. Projemizin/Kursumuzun Başarı ile Tamamlanmasında Destek ve Katkıda bulunan Nigar GELEBEK Hocamıza ve Proje Koordinasyon Merkezi çalışanlarına Teşekkürlerimizi sunuyoruz. Prıjemizin/Kursumuzun Kapanış ve Sertifika Töreni 03 Temmuz Çarşamba günü Saat 16.30 da Ekrem Çetin ÇATOM Bahçesinde yapılacak ve müteakiben Üç gün süreli Halka açık El işi sergisi düzenlenecektir. Sayın Milletvekilimizi ve Tüm Kilis halkını Davet ediyoruz. Saygılarımızla


gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951734 kez ziyaret edilmiştir.