Bu sayfa : 980859 kez ziyaret edilmiştir.
14 Ağustos 2012

AK Parti’nin Kuruluşunun 11. Yıldönümü
 

 

Ak Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL, "Ak Parti 11 yılda hizmetin ve halkın partisi olduğunu gösterdi" dedi.

 

         Sayın DAL, “Ak Parti'nin kurulduğu tarihten bu yana Türkiye'de başta siyasi anlayış olmak üzere ekonomik ve sosyal alanlarda yaptığı hamlelerle ezberleri bozarak ülkeyi geleceğe taşıdığını kaydetti.

 

Başbakanımız ve Ak Parti o gün tek başına iktidarı teslim eden milletinin güvenini boşa çıkarmadı ve yaptığı hizmetlerle milletin partisi olduğunu ortaya koydu. O günden bu yana girdiği bütün seçimlerin tek galibi olan Ak Parti yalnızca ülkemizi ekonomik, sosyal, kültürel alanlarda rahatlatmamış aynı zamanda dünyanın da örnek ülkesi olmasını sağlamıştır.” dedi.

 

Sayın DAL Mesajının sonuna şunları ekledi. “Bizler buradayız, millet için hizmet seferimize devam ediyoruz. Milletle el ele, milletimize güvenerek aydınlık geleceğimizi adım adım kuruyoruz. Halkımızdan aldığımız vekaletle, Sayın Genel Başkanımız, Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan'ın liderliğinde 'Durmak Yok Yola Devam' düsturuyla gece gündüz demeden ülkemize, halkımıza daha fazla hizmet götürebilmenin arayışı içerisinde olduk ve olmaya devam ediyoruz.”


Bu haber : 3486 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 952068 kez ziyaret edilmiştir.