Bu sayfa : 980452 kez ziyaret edilmiştir.
10 Şubat 2014

AK Parti Milletvekillerinden Van’a Destek
Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin NEBATİ,  6.Bölge İlleri Koordinatör Milletvekilleri ile 8 Şubat Cumartesi ve 9 Şubat Pazar günleri Van’da bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantı, ilde yaklaşan seçimin nabzını tutmak ve Van İl Teşkilatına destek olmak amacıyla gerçekleştirildi.

Bingöl İl Koordinatörü olan Milletvekilimiz Ahmet Salih DAL’da toplantıya katılan Milletvekilleri arasındaydı. 8 Şubat Cumartesi günü Tuşba İlçe Başkanlığının açılışını gerçekleştiren heyet daha sonra gruplar halinde Van-Merkez’de çeşitli esnaf ziyaretleri gerçekleştirdiler. 9 Şubat Pazar günü ise heyet, gruplar halinde Van ve ilçelerine ziyarette bulundular.  Milletvekilimiz Ahmet  Salih DAL, Van-Muradiye ilçesine ziyaret gerçekleştirdi.

  

            Sayın DAL, gerçekleştirilen ziyaretler sonrasındaki izlenimlerini şöyle dile getirdi: “Van’da mevcut durum iyi görünüyor. Görüştüğümüz kişilerin geneli bizlere, AK Partiye ve gerçekleştirdiği hizmetlere sahip çıkacağını söyledi. Türkiye’nin ekonomik olarak geldiği noktada AK Partinin stratejisi, çözüm sürecindeki kararlı duruşu, Van depreminde başta Başbakanımız olmak üzere tüm kabinenin ve yetkili bürokratların Van’da birlikte hareket etme ve devletin gücünün Van halkının yanında olduğu algısı ve gerçeği karşısında, Van halkının Başbakana minnettar kaldığını gözlemledik.”


Bu haber : 2282 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951661 kez ziyaret edilmiştir.