Bu sayfa : 980825 kez ziyaret edilmiştir.
06 Şubat 2014

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ’ı Ziyaret Ettik
Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL, Kilis’teki yatırımları görüşmek üzere Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Akif Çağatay KILIÇ’ı ziyaret etti.

Milletvekili DAL, ziyarette Kilis’in mevcut durumu ile ilgili Sayın Bakanı bilgilendirdi. Musabeyli, Elbeyli ve Polateli ilçelerinin sportif alanlara ihtiyacı olduğunu dile getiren DAL, bu  ilçelerimize sentetik çim yüzeyli semt sahalarının yapılması isteklerini Sayın Bakan’a sundu. Bakan KILIÇ en kısa sürede yatırım programına Musabeyli, Elbeyli ve Polateli ilçeleri için sentetik çim yüzeyli semt sahalarını dahil ettireceğini ve bu ilçelerimizi sportif alanlara kavuşturacaklarını dile getirdi.

Görüşmede Kilis Merkez için Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonu içinde söz alan Milletvekili Ahmet Salih DAL, Gençlik ve Spor Bakanlığının yeni bir proje üzerine çalıştığını ve bu yeni projenin bitiminde ilimize modern bir Çok Amaçlı Kapalı Spor Salonunun yapılacağı sözünü Sayın Bakandan aldığını söyledi.

 

Kilis halkımızın modern bir ortamda rahat spor yapması için var güçleri ile çalıştıklarını söyleyen Milletvekili DAL, yapılan yatırımlar ilimize hayırlı olsun dedi. 


Bu haber : 2654 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 952034 kez ziyaret edilmiştir.