Bu sayfa : 980903 kez ziyaret edilmiştir.
20 Haziran 2012

HAKKARİ’NİN YÜKSEKOVA İLÇESİ DAĞLICA BÖLGESİNDEKİ YEŞİLTAŞ KARAKOLUNA DÜZENLENEN SALDIRI
 

Hakkari’nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesindeki Yeşiltaş Karakolu’na düzenlenen saldırıda 8 askerimizin şehit olması, 16 askerimizin de yaralanmasından dolayı yaşadığımız derin üzüntüyü kelimelerle anlatmak imkansız.

Ülkemizde barış ve kardeşliğin pekişmesi, huzurun hakim olması, yaşanan acıların ve gözyaşının dinmesi konusunda gayretler sürdürülürken, bir yandan da, güven ve istikrar ortamını bozmak isteyen terör örgütü, kanlı eylemlerine devam etmektedir

Türkiye, ülkenin bölünmez bütünlüğünden taviz vermeden, terör sorununu kalıcı bir şekilde bitirmedeki kararlılığını sürdürecektir.

Ülkemizin birliği, bütünlüğü ve güvenliği için canları pahasına görev yapan güvenlik kuvvetlerimizin mensuplarına sonsuz minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Şehitlerimizin ailelerinin acısını, ülke olarak yüreğimizde hissediyoruz. Vatani görevlerini icra ederken şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet, ailelerimize ve milletimize başsağlığı diliyorum. Yaralanan askerlerimize de acil şifalar diliyorum.


Bu haber : 3169 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 952112 kez ziyaret edilmiştir.