Bu sayfa : 980278 kez ziyaret edilmiştir.
05 Ağustos 2014

İlçelerimize Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan 550.000 TL
 

Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın ilçelerimize yapmış olduğu ödenek aktarımları ile ilgili bilgi verdi.

 

Sayın DAL, yaptığı açıklamada: “İlçe Belediye Başkanlarımızın Kültür ve Turizm Bakanlığına sunmuş oldukları projeler kapsamında, onaylanan projelerin toplam ödenek aktarımı 550.000 TL’dir. Polateli Belediyemize, Mağaracık Mahallesi Park Yapımı projesi için 50.000 TL, Elbeyli Belediyemize, Kanalizasyon Şebekesi ve Fosseptik Çukuru Yapımı projesi için 400.000 TL, Musabeyli Belediyemize ise, Park Yapımı projesi için 100.000 TL ödenek aktarımı gerçekleşmiştir.” dedi.

Sayın DAL, açıklamasına şu şekilde devam etti: “İlimiz için hazırlanan projelerin Bakanlıklarda takibi konusunda milletvekilleri olarak Sayın Fuat KARAKUŞ ile birlikte olarak her zaman Belediyelerimizin arkasında olacağız. İlimizi geliştirmek, güzelleştirmek adına atılan her adıma desteğimiz devam edecektir. Yapımı gerçekleştirilecek olan yatırımların İlimize hayırlı olmasını diliyor, tüm hemşehrilerimi muhabbetle selamlıyorum.”


Bu haber : 2315 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951487 kez ziyaret edilmiştir.