Bu sayfa : 980549 kez ziyaret edilmiştir.
09 Nisan 2014

Kilis’e 6 Milyon TL’lik Spor Fabrikası Müjdesi
Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal, Kilis halkına önemli bir konuda açıklama yaptı. İşte Dal’ın o açıklaması

30 Mart yerel seçimlerinde Kilis halkı tüm yalan ve dedikodulara itibar etmeyip, özgür iradesiyle sandıklara giderek milletin hizmetkarı ve Yeni Türkiye’nin mimarı olan AK kadrolara yeniden yetki vermiş ve ‘Biz lafa değil hizmete bakarız’ diyerek işi ehline yani AK kadrolara yeniden emanet etmiştir. Bundan dolayı da tüm halkımıza şükranlarımızı bir kez daha vurgulamak istiyorum.

Değerli hemşehrilerim; seçim çalışmalarında yaptığımız yatırımlardan bahsetmiştik ve yeni yatırımların olacağı sözünü vermiştik. 4 Nisan Cuma günü Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIÇ ve Genel Müdürlerimizle yaptığım görüşmeler neticesinde ilimize başka bir yatırımın sözünü almış bulunuyorum.

Ayrıca daha önce Kilis ilimize yapılan sentetik çim sahalar, kapalı yüzme havuzu, gençlik evi gibi yatırımların bir çoğu bitmiş bir kısmının da yapımı devam etmektedir.

Şimdi de halkımızın seçimleri bizlere hediye etmesine karşılık, biz de halkımıza Gençlik ve Spor Bakanımızın desteğiyle bir müjde veriyoruz.

Sportif anlamda tüm bu yapılan yatırımların yanında yaklaşık değeri 6 milyon (6 trilyon) lira olan bir Spor Fabrikası kararı alındı ve en yakın zamanda ihale kararı alınıp Kilis ilimize yapılacak, özellikle gençlere yönelik, tüm halkımızın kadınıyla, erkeğiyle faydalanacağı, içerisinde bütün spor dallarının eğitim ve uygulama alanlarının yer alacağı, boş zamanlarımızı spor yaparak geçirebileceğimiz bir spor kompleksi, yeni ismiyle Spor Fabrikası, projesinin Kilis ilimize hayırlı olmasını temenni ederim.

İnşallah görev yaptığımız süre içerisinde de daha birçok yatırımla halkımıza layık olmaya çalışacağız. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.


Bu haber : 2265 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951758 kez ziyaret edilmiştir.