Bu sayfa : 987092 kez ziyaret edilmiştir.
07 Ocak 2013

Kilis İl Özel İdaresine 3 Milyon 250 Bin TL Ödenek Aktarıldı
 

 

Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL, yaptığı açıklamada Maliye Bakanlığı’ndan Kilis İl Özel İdaresine 3 Milyon TL tahsis edildiğini söyledi. Milletvekilimiz Sayın DAL, bu para ile köylerimizin kanalizasyon, yol ve içme suyu gibi elzem ihtiyaçlarının karşılanacağını belirtti.Milletvekilimiz, ayrıca Maliye Bakanlığı’ndan Kilis İl AFAD Müdürlüğüne de 250.000 TL ödenek aktarıldığını söyledi.

 

         Gerçekleşecek olan yatırımlar sayesinde Kilis’imizde yaşanan problemlerin ortadan kalkacağını belirten Sayın DAL, “Hükümetimiz her zaman Kilis’imizin yanında yer aldığını bir kez daha göstermiş bulunmaktadır. Yapılan hizmetler bunlarla sınırlı kalmayacak. Memleketimiz için olanca gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

          Sayın DAL, ayrıca sözlerine şunları da ekledi: “Bu değerli yatırımların bizlere ulaştırılması noktasında, İlimize ödenek tahsisinde bulunan başta Maliye Bakanımız Sayın Mehmet ŞİMŞEK olmak üzere, emeği geçen herkese şükranlarımı sunar, tahsis edilen bu ödeneklerin kentimize, hemşehrilerimize hayırlar getirmesini temenni ederim."


Bu haber : 2599 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 958404 kez ziyaret edilmiştir.