Bu sayfa : 980325 kez ziyaret edilmiştir.
08 Mayıs 2013

Kilis Standı Büyük İlgi Gördü


Sonraki »

« Önceki
Sonraki »

« Önceki
Sonraki »

« Önceki 

 

 Ankara Congresium ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayında gerçekleşen “81 İL KADIN EL EMEĞİ SERGİSİ” 8 Mayıs’ta ziyaretçilere açıldı. 81 İlin standının bulunduğu bu sergide, Kilis Standı büyük ilgi gördü.Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Vodafone Türkiye işbirliği ile 81 ilden kadınların katılımı ile düzenlenen sergide, Kilis’li ve Suriye’li hanımlarımız, kendi el emekleri olan ürünleri sergileme fırsatı buldular. 

 

Sergide standımızı ziyaret edenler arasında; Ak Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Güldal AKŞİT, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Müsteşarı Ahmet ZAHTEROĞULLARI, Kilis Valisi Süleyman TAPSIZ, Kilis Milletvekilleri Ahmet Salih DAL ve Fuat KARAKUŞ, Elazığ Milletvekili Sermin BALIK, Ankara Milletvekili Nurdan ŞANLI, Aydın Milletvekili Semiha ÖYÜŞ, Ak Parti Kadın Kolları Genel Sekreteri Mürşide BALABAN, Kilis Kadın Kolları Başkanı Hatice Canan KETREZ vardı.

 

Standımızı ziyaret edenlere, hanımlarımızın küçük hediyeleri de oldu. Ürünleri çok beğenen ziyaretçiler, yöremizin yemeklerinin de tadına bakma fırsatı buldular.

 

Sergi, 8-11 Mayıs tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.


Bu haber : 3157 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951534 kez ziyaret edilmiştir.