Bu sayfa : 980497 kez ziyaret edilmiştir.
05 Mayıs 2012

Kilis Yeşil Parklar Açısından Zenginleşiyor
 

 1 Mayıs Salı günü Başbakan Yardımcımız Sayın Beşir ATALAY’ı Kilis’ten uğurladıktan sonra, İki Milletvekilimiz Sayın Ahmet Salih DAL ve Sayın Fuat KARAKUŞ, Belediye Başkanımız Sayın M. Abdi BULUT, AK Parti İl Başkanımız ve teşkilat mensuplarımız, Özel İdare Genel Sekreterimiz ve vatandaşlarımızla ile beraber yapımına başlanılan Cumhuriyet Parkını ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette Belediye Başkanı M.Abdi BULUT park hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

 

Milletvekili Sayın DAL, parkı gezdikten sonra yaptığı açıklamada “Park 45.000 metre kare alanda, uzun yürüyüş alanları, 200-250 çocuğun annelerini rahatsız etmeden oynayabilecekleri oyun parkları, mesire alanları, sağlıklı bir yaşam için sportif faaliyetlerin yapılacağı spor alanları, oturma bankları ve hepimizin özlemi olan 2.500 kişilik açık hava tiyatrosu ile halkımızın hizmetine sunulacak büyük bir kompleks olacaktır. “ dedi.

 

 

Böyle bir kompleksin Kilis'imize kazandırılması için, başta Belediye Başkanımız Sayın Abdi BULUT olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkürlerini bildiren Sayın DAL, “Kilis’imizin böyle bir yere olan ihtiyacı elzemdi. Bu park şehrimize nefes aldırılacaktır. Yapımına başlanılan Cumhuriyet Parkı’nın, tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.”dedi. 


Bu haber : 3738 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951706 kez ziyaret edilmiştir.