Bu sayfa : 980353 kez ziyaret edilmiştir.
23 Ekim 2012

Mübarek Kurban Bayramınız Kutlu Olsun
 

 

Kurban, insanın Allah'a yaklaşmasına ve O'nun rızasını kazanmasına vesile olan bir ibadettir. İnsan, kurban kesmekle  Allah'a ve O'nun emirlerine bağlılığını, gerekirse O'nun rızasını kazanmak için her fedakârlığa katlanacağını göstermiş olur.Bayramların bize kattığı dayanışma ve yardımlaşma duyguları ve böylesi özel günlerde doruğa çıkan kardeşlik duygumuz millet olarak sahip olduğumuz en büyük güçtür.

 

Ülkemiz, büyük hedeflerin ve aydınlık bir geleceğin peşindedir. İlk hedefimiz demokrasimizin standardını yükseltmek olmakla birlikte, tüm alanlarda değişen şartların ortaya çıkardığı sorunlara kalıcı çözümler bulmaktır. Türkiye, bu ülkede yaşayanların sahip olduğu en değerli varlıktır. Bu ülkede farklılıklarımızı zenginlik olarak görüp, barış, hoşgörü ve kardeşlik içerisinde yaşamalıyız.

 

Tüm vatandaşlarımızın ve  İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, ülkemiz, milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için barış huzur ve refaha vesile olmasını diliyorum. Hac görevlerini yerine getiren tüm vatandaşlarımızın da sağlık ve sıhhat içerisinde yurdumuza dönmelerini temenni ediyorum.

 

 


Bu haber : 2981 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951562 kez ziyaret edilmiştir.