Bu sayfa : 980840 kez ziyaret edilmiştir.
22 Eylül 2014

Musabeyli, Hükümet Konağı’na Kavuşuyor
 

                   Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL yaptığı açıklamada Musabeyli İlçesine modern bir Hükümet Konağı kazandırılacağının müjdesini verdi.

            Kilisin gelişmekte olan bir il olduğunu belirten Milletvekili DAL AK Parti hükümetleri döneminde ilimize yapılan yatırımlarla ilimizin  daha da ilerlediğini söyledi. Sayın DAL yaptığı açıklamada " İlimize olduğu kadar ilçelerimizde de çalışmalarımız aynı ölçüde sürüyor. İlçelerimizin, köylerimizin çeşitli alt yapı sorunları, su problemleri, sağlık alanında yaşadıkları bazı sıkıntıları en kısa sürede çözüme ulaştırabilmek için ilgili bakanlıklarla sürekli irtibat halindeyiz. Bürokrasinin daha hızlı ilerlemesi ve vatandaşlarımızın işlerinin daha çabuk sonuçlanması için Musabeyli ilçemizin ihtiyacı olan modern bir hükümet konağı yatırım programına alınmıştır." dedi.

          Musabeyli ilçemizin Hükümet Konağı ihtiyacını İç İşleri Bakanı Sayın Efkan ALA ile görüştüğünü dile getiren  Milletvekili DAL, "Sayın Bakanında uygun görmesi ve talimatları sonucunda, Musabeyli ilçemizin Hükümet Konağı projesi İç İşleri Bakanlığının 2015 yatırım programına alınmıştır." dedi.

                 Şimdiye kadar Kilis İl Özel İdaresinin eski bir binasını hükümet konağı olarak kullanan Musabeyli ilçesinin artık bu sıkıntıdan kurtulacağını söyleyen Milletvekili DAL, "İç İşleri Bakanımız  Sayın Efkan ALA'ya teşekkürlerimi arz ediyorum. Yapılacak olan Hükümet Konağının İlçemize ve  İlimize hayırlı olmasını diliyor, tüm hemşehrilerimi muhabbetle selamlıyorum.” dedi.


Bu haber : 2496 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 952049 kez ziyaret edilmiştir.