Bu sayfa : 980871 kez ziyaret edilmiştir.
25 Ocak 2013

Mv. Ahmet Salih DAL İstişare Toplantısında
 

 

Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN, AK Parti’nin Doğu ve Güneydoğu illeri milletvekilleri ile parti genel merkezinde bir toplantı gerçekleştirdi. Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL, AK Parti Milletvekilleri, İl Teşkilatları Değerlendirme ve İstişare Toplantısı adıyla 23 Ocak Salı günü gerçekleştirilen toplantıyı şöyle değerlendirdi: “Bu toplantı, partimizin kendi içinde ne kadar demokratik özgürlükçü olduğunu, Sayın Başbakanımızın ne kadar istişareye önem verdiğinin göstergesidir. Değerlendirme toplantısında İmralı süreci ile ilgili görüşler ifade edildi. Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki teşkilat mensupları ve milletvekilleri, İmralı sürecine olumlu bakıyorlar.
Ayrıca, Sayın Başbakanımız yerel seçimi bizlere hatırlatarak, kendi bölgelerimize yönelik çalışmalarla ilgili taktikler verdi.”

 

 Toplantıda söz alan Milletvekili Ahmet Salih DAL Kilis'in son durumu hakkında Başbakan Reep Tayyip ERDOĞAN'ı  bilgilendirdi.

 

Toplantıda ayrıca gelecek yıl yapılacak yerel seçimlere yönelik çalışmalar da masaya yatırıldı. Bu çerçevede milletvekillerinden her hafta bölgelerine gitmeleri, vatandaşla daha sık bir araya gelmeleri, teşkilatların daha yoğun çalışmaları tavsiye edildi.

           Erdoğan'ın programı uygun oldukça gruplar halinde milletvekili ve teşkilat ile istişarelerinin önümüzdeki dönemde de devam edeceği belirtildi.


Bu haber : 3305 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 952080 kez ziyaret edilmiştir.