Bu sayfa : 980515 kez ziyaret edilmiştir.
10 Nisan 2015

Polis Teşkilatının Kuruluşunun 170. Yılı Kutlu Olsun
 

Köklü bir geçmişe, tecrübe ve birikime sahip olan Polis Teşkilatımız, kanunların uygulanmasını gözetmek, kamu düzenini ve vatandaşların huzur ve güven içinde yaşamalarını sağlamak yönünde kutsal bir görev üstlenmiştir.

           Vatanı için, milletimizin birlik ve beraberliği için canını ortaya koymaktan çekinmeyen, çalışmalarını özverili bir şekilde sürdüren Polis Teşkilatımız, görev ve sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmektedir.

 

İnanıyorum ki, emniyet teşkilatımızın her bir mensubu, bundan sonra da temel hak ve hürriyetlere, özel hayatın gizliliği prensibine bağlı kalarak, demokrasinin, hukuk devleti ilkesinin dışına çıkmadan, yüksek bir şuur ve sorumlulukla vazifesini yerine getirmeyi sürdürecektir.

Polis Teşkilatı'nın kuruluş yıl dönümünde büyük bir özveriyle ve hizmet aşkıyla çalışan bütün polislerimize huzur ve emniyetin tesisi adına suç ve suçluyla olan mücadelelerinde başarılar dilerim.

Halkımızın huzur ve emniyeti için gece gündüz demeden çalışan, görev bilinci, disiplin anlayışı, insan haklarına saygılı, vatandaşlarımıza karşı hoşgörülü tavrı ve yardım severliğiyle, milletimizin güvenini ve takdirini kazanan Polis Teşkilatı’nın 170. Kuruluş Yıldönümünü kutluyor, görevleri uğruna şehit düşmüş emniyet mensuplarını rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.


Bu haber : 1714 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951724 kez ziyaret edilmiştir.