Bu sayfa : 980290 kez ziyaret edilmiştir.
26 Haziran 2014

Ramazan Ayımız Mübarek Olsun
Ramazan ayı nedeniyle Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL, bir mesaj yayınlayarak, bu mübarek ayın hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Sayın DAL, Ramazan ayının İslam alemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini dileyerek, “Ramazan ayının ülkemizde, şehrimizde ve tüm İslam aleminde oluşturduğu huzur ortamının, dünyada da barışın ve huzurun hüküm sürdüğü günlerin habercisi olması en büyük arzumdur.” diye konuştu.

 Ramazan ayında daha fazla yardımlaşma ve dayanışma örneği gösterilmesi gerektiğinin üzerinde duran Sayın DAL, “Bereketin eksik olmadığı, birliğin, dayanışmanın, hoşgörünün arttığı bir Ramazan’ı daha birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ramazan ayında aile ve toplum hayatımıza özeleştiri yaparak Kur'an, Hz. Peygamberimizin sünneti ve hayatı ile kaynaşma ve buluşmamıza vesile olmasını temenni ederim" dedi.

Sayın DAL sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif'in tüm İslam alemine ve hemşehrilerime hayırlar getirmesini, Cenab-ı Hakk'tan niyaz ederim."


Bu haber : 2429 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951499 kez ziyaret edilmiştir.