... error: no page, no permissions, no service ...
Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/comtr/public_html/includes/dovizler_merkez.php on line 160
Regaib Kandiliniz Mübarek Olsun -
Bu sayfa : 980821 kez ziyaret edilmiştir.
23 Nisan 2015

Regaib Kandiliniz Mübarek Olsun
          Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL, üç ayların başlangıcı ve Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 
          Sayın DAL, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;
          “Bugün tüm İslam Dünyası için önemli olan, içinde Regaip, Miraç ve Berat Kandilleri ile Kadir Gecesini barındıran Üç Ayların başlangıcıdır. Bu mübarek günlere tekrar erişmiş olmanın sonsuz huzurunu ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.
           3 aylar, keremi bol olan Rabbimizin biz Müslümanlara sunduğu bereketli zamanlardandır. Bin aydan daha hayırlı olan ‘Kadir Gecesi’ni de içerisinde barındıran bu aylarda; rahmet kapıları sonuna kadar açılır. Bu nedenle en iyi şekilde değerlendirebilmeye çalışmalıyız.
            Hayatın çeşitli sıkıntıları ve nefsin istekleri karşısında yorgun düşen ruhlarımızı, Rabbimizin kulluk kapısına yaklaştırabilmek için, tövbeyle yeniden tazelenmeli ve salih amellerle bu günleri değerlendirme yoluna gitmeliyiz. Yüce Rabbimiz, bu aylarda elde edilen güzel hasletleri, kazanımları diğer aylar ve günlerde de devam ettirmeyi nasip etsin. 
             Bu duygu ve düşüncelerle; Üç ayların, İslam âleminin ve milletimizin birlik ve beraberliğine, barış ve huzuruna vesile olması temenni eder, tüm Kilis’li hemşehrilerimin 3 aylarını ve Regaip Kandilini tebrik ederim.


Bu haber : 1566 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 952030 kez ziyaret edilmiştir.