Bu sayfa : 980856 kez ziyaret edilmiştir.
13 Ağustos 2013

Sağlık Bakan Yard. Agah KAFKAS Kilis’te
         Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Sağlık Bakanlığı İnşaat ve Onarım Dairesi Başkanı Mehmet Demircioğlu ve Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muhammed Mısırlı ile birlikte, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere İlimizi ziyaret etti.

        Kilis Valisi Süleyman Tapsız tarafından karşılanan heyete Öncüpınar ve Elbeyli Konteyner kentler, şehir merkezindeki Suriyeli sığınmacılar ve Kilis Devlet Hastanesine yapılacak olan ek bina hakkında Vali TAPSIZ tarafından bilgi verildi.

        Valilik makamında bilgilendirilen heyet çalışmaları görmek üzere Öncüpınar, Elbeyli Konteyner kentler ile Kilis Devlet Hastanesini ziyaret etti. Ziyaret esnasında yetkililerden bilgi alan heyet hastanede yatan Suriyelilerle görüştü.

        Heyete, Kilsi Valisi Süleyman Tapsız, Milletvekilleri Opr. Dr. Fuat Karakuş ve Ahmet Salih Dal, Belediye Başkanı Av. M. Abdi Bulut, AK Parti İl Başkanı Reşit Polat, Devlet Hastanesi yöneticileri, Emniyet Müdürü Mehmet Akpınar, Vali Yardımcısı Ahmet Karatepe ve İl Genel Meclisi üyesi Metin Karakuş hazır bulundu.


Bu haber : 3199 kez izlenmiştir

YorumlarHenüz hiç yorum yapılmamıştır.
 

gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 952065 kez ziyaret edilmiştir.