Bu sayfa : 980457 kez ziyaret edilmiştir.
25 Haziran 2012

YILIN MİLLETVEKİLİ AHMET SALİH DAL
 

AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL, TIME Dergisi tarafından Yılın Milletvekili Ödülüne layık görüldü.

 

Siyaset, bürokrasi, sivil toplum örgütleri, çalışma hayatı ve medya dünyasına yönelik haberleri ile Türkiye’de gündem oluşturan TIME DERGİSİ 9.yılında da Türkiye’ye hizmet edenleri ödüllendiriyor.

 

Her yıl geleneksel olarak gönderilen elektronik posta, mektup ve anketlerle Yılın Siyasetçisini, Milletvekillerini, Bürokratlarını, Valilerini, Belediye Başkanlarını, İşadamlarını, Gazetecilerini, TV Muhabirlerini ve Sanatçılarını belirliyor. TBMM çatısı altında ve seçim bölgelerindeki başarılı çalışmalarından dolayı Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL, Yılın Milletvekili ödülüne layık görüldü.

 

Milletvekilimiz Ahmet Salih DAL ödülünü, 29 Haziran 2012 Cuma günü saat 14:30’da ANKARA SÜRMELİ OTEL’de gerçekleşecek ödül töreni ile alacak.

 

AK Parti Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL, Yılın Milletvekili ödülüne layık görülmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyleyerek, “Amacımız Kilis’imize hizmet etmektir. Siyaseti, milletimize hizmet etmek amacıyla yapıyoruz. Bizlere en büyük gücü ve desteği veren, her zaman arkamızda olan değerli hemşehlerimize hizmet etmek tek amacımızdır. Aldığımız bu ödül, milletimize hizmet noktasında ilerlediğimiz yolun, doğru olduğunu gösteriyor. Bu düşüncelerle, bu ödüle beni layık görüp desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerime en içten selam ve saygılarımı sunuyorum. Her şey Kilis için.’’ açıklamasında bulundu.


Bu haber : 3565 kez izlenmiştir

Yorumlar


şeyhmus RAMAZANOĞLU | 06 Temmuz 2012 06:41

Tebrik eder,başarıların devamını dilerim.

ABDULLAH | 26 Haziran 2012 00:29

sayın vekilim başarılarınızı devamını diler en içten dileklerimle kutlarım.. hayırlı uğurlu olsun

MURAT | 26 Haziran 2012 00:01

Hayırlı olsun sayın vekilim


gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 951666 kez ziyaret edilmiştir.