Bu sayfa : 980829 kez ziyaret edilmiştir.
19 Mart 2015

Yaşlılarımız, sahip olduğumuz tüm değerlerimizi yarınlarımıza taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır.
Yaşlılarımız, sahip olduğumuz tüm değerlerimizi yarınlarımıza taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Göstereceğimiz ilgi, sevgi ve saygı, onların yaşama bağlanmalarını sağlayacaktır.

Yaşamlarının büyük kısmını ülkelerine hizmet ederek geçirmiş insanların, yaşlandıkları ve bakıma ihtiyaç duydukları dönemde de ömürlerinin sonuna kadar insan onuruna yakışır bir şekilde bakım talep etme hakları vardır.

Milli değerlerimiz ve kültürümüzün taşıyıcısı olan yaşlılarımıza hak ettikleri saygı ve sevgiyi göstermek, toplumsal yaşama aktif olarak katılmalarını, sosyal, kültürel ve ekonomik haklara sahip ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak birey olarak öncelikli görevimizdir. Bizler de yarının yaşlıları olduğumuzu unutmamalıyız.

            Bu duygu ve düşüncelerle kendi yaşlılığımızda görmek istediğimiz gibi ilgi, saygı ve hürmeti yaşlılarımıza göstermemiz dileklerimle, bütün yaşlılarımızın ‘Yaşlılara Saygı Haftasını’ kutluyor, ellerinden hürmetle öpüyor ve kendilerine sağlıklı, uzun ömürler diliyorum.


Bu haber : 1814 kez izlenmiştir

Yorumlar


Mehmet ÖZDEMİR. | 08 Nisan 2015 09:22

Vekilim tebrikler kutlarım memlekete ve bölgemize hayırlı olursunuz inşallah.ALLAHA amenet olun saygılar.


gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 952038 kez ziyaret edilmiştir.