Bu sayfa : 980882 kez ziyaret edilmiştir.
26 Nisan 2012

Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Çalışmaları Başladı
 

 

Kilis Milletvekili Ahmet Salih DAL yaptığı açıklamada Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ile ilgili gerekli görüşmelerin yapıldığını, Gençlik ve Spor Bakanlığının programına hemen alındığını, yazışmaların bitme aşamasına geldiğini ve alt yapı çalışmalarının çok yakın bir tarihte başlayacağını dile getirdi.

Sayın DAL, Beşevler’de bulunan kapalı spor salonunun yıkılacağını ve oradaki 45.000 metre karelik alana çok daha modern tesislerin  yapılacağını ve bu tesisler içerisinde Yarı olimpik yüzme havuzu ile 2.500 kişilik kapalı spor salonunun bulunduğunu söyledi

         Yarı olimpik yüzme havuzu için yaklaşık 5.000 metre kare alan ayrıldığını ve Kilis halkımızın layık olduğu çok modern bir yüzme havuzunun yapılacağını dile getiren Sayın DAL, başarılı çalışmaları ve gayretleri için Gençlik Spor İl Müdürümüz Sayın Remzi ALKALTI’ya da teşekkür etti.

         Hükümetimizin her alanda başarılı çalışmalarının olduğu söyleyen Milletvekili Sayın DAL, Kilis’imiz için yatırımların hızlanarak devam edeceğini  söyledi.

 

 

 

 

        


Bu haber : 3403 kez izlenmiştir

Yorumlar


mehmet alaiddin yılbaşı | 06 Mayıs 2012 13:04

sayın vekilimiz kilis için çok güzel çalışma bu biz isterdikki tam olimpik yüzme havuzu olsun.yine sizler daha iyi bilirsiniz. saygılarımla....


gerekli

gerekli - yayımlanmayacak

yayımlanmayacak

Bu sayfa : 952091 kez ziyaret edilmiştir.